FORNAROLI POLYMERS

 

Fornaroli Polymers jest wiodącą na skalę europejską firmą zajmującą się dystrybucją polimerów i innych wyrobów petrochemicznych czołowych światowych producentów. Jesteśmy obecni w większości krajów Unii Europejskiej w tym także od ponad pięciu lat na rynku polskim. Blisko 50 lat zbierania doświadczeń na różnych rynkach daje nam możliwość rozumienia potrzeb klienta, a wypracowane procedury, łatwość w ich zaspokajaniu. Firma jest bardzo dynamiczna, zawsze śledzi zmiany rynku i na bieżąco wprowadza nowe produkty oraz nowinki techniczne. Staramy się, aby nasze kontakty z klientami były oparte na serwisie o bardzo wysokim poziomie i były oparte na zasadach długoterminowych relacji przy zapewnieniu obopólnych korzyści. Od wielu lat firma Fornaroli Polymers poprzez tworzenie i doskonalenie wewnętrznej organizacji z wyspecjalizowanym personelem jest zdolna odpowiedzieć na każdą prośbę klienta. Fornaroli Polymers dostarcza techniczne wsparcie przed i po sprzedaży tak, aby zaspokoić wysokie wymagania klientów. 

Firma Fornaroli została utworzona w 1963 roku przez pana Valentino Fornaroli wspólnie z żoną panią Olimpią w miejscowości Piacenza. Pan Valentino Fornaroli zaczął zajmować się dystrybucją papieru wierząc, że pakowanie żywności oraz rozwój przemysłu w tym kierunku pozwoli odnieść sukces. W 1970 firma stworzyła sieć dystrybucyjną obejmującą Włochy dzięki wysokiej sprzedaży i swojej logistycznej organizacji. W 1972 jako naturalną fazę rozwoju zaczęto dystrybucję POLIMERÓW dostarczanych z ICI Petrochemicals do powlekania papieru. W 1976 firma Fornaroli stała się wyłącznym dystrybutorem wszystkich polimerów firmy ICI Petrochemicals przeznaczonych do powlekania papieru na rynek Włoski. Dynamiczny rozwój firmy oraz podjęte przemyślane i odważne decyzje Fornaroli od lat siedemdziesiątych pozwoliły na rozszerzanie swojej działalności na kraje wschodniej Europy stając się tam importerem i dystrybutorem polimerów. Coraz większy zakres działalności i strukturalny wzrost spowodował, iż stało się koniecznym podzielenie do tej pory jednolitej spółki na dwie firmy: FORNAROLI POLIMERI  www.fornarolipolimeri.com - zarządzaną przez panią Luiselle Fornaroli, zajmującą się dystrybucją polimerów, oraz FORNAROLI CARTA www.fornarolipaper.com - zarządzaną przez pana Mario Fornaroli, zajmującą się dystrybucją papieru. 

Fornaroli Polymers jest w Polsce autoryzowanym dystrybutorem VERSALIS, BASF oraz INEOS STYROLUTION. Blisko 50 lat zbierania doświadczeń na różnych rynkach daje nam możliwość rozumienia potrzeb klienta a wypracowane procedury łatwość w ich zaspokajaniu. Firma jest bardzo dynamiczna, zawsze śledzi zmiany rynku, i na bieżąco wprowadza nowe produkty i nowinki techniczne. Staramy się, aby nasze kontakty z klientami były oparte na serwisie o bardzo wysokim poziomie i były oparte na zasadach długoterminowych relacji przy zapewnieniu obopólnych korzyści. Od wielu lat firma Fornaroli Polymers poprzez tworzenie i doskonalenie wewnętrznej organizacji z wyspecjalizowanym personelem jest zdolna odpowiedzieć na każdą prośbę klienta. Fornaroli Polymers dostarcza techniczne wsparcie przed i po sprzedaży tak, aby zaspokoić wysokie wymagania klientów. 

 

Ta strona używa pliki cookies, dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.Kliknij i dowiedz się więcej.

Rozumiem

realestatebellross.com https://www.carbellross.com bell and ross clone www.bankbellross.com https://www.loanbellross.com replica bell and ross bell and ross imitation https://www.lawbellross.com replica bell and ross watches www.stocksbellross.com brietling watch replica breitling watches replica musicbreitling.com https://www.showbreitling.com/ breitling watches replica chinabreitling.com www.sportsbreitling.com best replica breitling https://www.infobreitling.com/ breitling replica